Rekonstrukce nemovitosti

Rekonstrukce nemovitosti
Rekonstrukce nemovitosti znamená modernizaci, přestavbu bytu, rodinného domu nebo bytového domu, modernizaci garáže, sklepních případně dalších prostor. Rekonstrukce nemovitosti ve většině případů bývá složitý a zdlouhavý proces, který může vyvrcholit nepředvídatelnými událostmi. Proto je dobré to svěřit odborníkům.

Stavební úpravy bez ohlášení
Pokud chci dělat stavební úpravy, potřebuji stavební povolení? Pokud rekonstrukce nemovitosti nezasahuje do nosných konstrukcí stavby, nemění se způsob užívání stavby ani vzhled stavby, není potřeba žádné stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu. Dokonce ani drobné stavby nevyžadují stavební povolení ani ohlášení. Toto se týká staveb se zastavěnou plochou do 25 m2 s jedním nadzemním podlažím a výškou maximálně 5 metrů.

Rekonstrukce nemovitosti svépomocí
Rekonstrukce nemovitosti svépomocí je možná, ale… Jak kvalitní bude výsledek, jak dlouhou dobu to bude trvat, kolik úsilí bude potřeba vynaložit… Bourání zdí a jiného materiálu je fyzicky náročný proces. Kvalitně zdít nedokáže každý. Je potřeba myslet na odvoz suti a její následnou likvidaci. Výsledkem svépomocné rekonstrukce nemovitosti mohou být poměrně náročné vícepráce a nemalé peníze navíc.

Pomůžeme vám s rekonstrukcí nemovitosti
Pokud se vámi domluvíme, provedeme vám kvalitní a rychlou rekonstrukci vašeho rodinného domu, bytu a dalších komerčních a nekomerčních objektů. Podle přání zákazníka provádíme s maximální pečlivostí zednické práce, rekonstrukce koupelen a jiné. Nabídku našich služeb naleznete v Úvodu.

Počítejte s kvalitně odvedenou prací, která vám vydrží dlouhá léta.

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka!

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat zde.